O spoločnosti

Sme LAVAL DEFENCE s.r.o.

Preprava nebezpečného tovaru je pre väčšinu firiem biznis. Pre nás je to vášeň. Vášeň robiť veci vždy na 100%, bez akýchkoľvek kompromisov, ktoré si nemôžeme dovoliť.

Históriu Laval Defence s.r.o, sme začali písať v roku 2014. Firmu sme postavili na pevných základoch: priateľstve, dôvere a skúsenostiach zakladajúcich členov.

Vedeli sme, že na Slovensku je viac prepravných spoločností, ktoré ponúkajú ADR prepravu, ale takmer žiadna nebola schopná uspokojiť špeciálne dopyty. Všetky mali problém s prepravou nadrozmerného ADR nákladu. Vtedy sme pochopili, že túto medzeru na trhu treba vyplniť. Rozhodli sme ísť do ADR prepravy naplno, so všetkým čo k tomu patrí.

Prezentácia spoločnosti

gallery
gallery
gallery

Vsadili sme na overených výrobcov vozidiel a odborníkov

Klasické vozidlá, ktoré si väčšina prepravcov len upraví pre ADR prepravu, nespĺňali naše predstavy. Rozhodli sme sa pre originálne jazdné súpravy ťahačov Mercedes-Benz a návesov Schmitz spĺňajúce najnovšie požiadavky ADR – prepravy nebezpečných nákladov.

Získali sme licencie pre nákladnú dopravu doma aj v zahraničí. Precízne sme vybrali skúsených a zodpovedných šoférov, ktorým sme zabezpečili dôkladné odborné školenie a splnenie potrebných podmienok pre získanie preukazov ADR. Našim zmluvným garantom sa stali odborne spôsobilí znalci a skúsení bezpečnostní poradcovia s dlhoročnou praxou v rôznych typoch nákladných prepráv.

Kvalitu sme preniesli aj do našich služieb

V našej práci fungujeme na 100%. Inak to nejde.Bezpečne, bez výhovorky.

Od prvej objednávky sme pracovali na 100%. Nepodcenili sme najmenší detail. Dodržiavali sme dohodnuté termíny, všetky zásielky sme mali pod palcom od nakládky a problémy, ktorým sa nevyhne žiadna prepravná spoločnosť, sme riešili promptne a s chladnou hlavou.

Máme za sebou tisícky kilometrov a prepravených ton nebezpečného tovaru

V súčasnosti máme za sebou množstvo prepravených zásielok a hektolitre vypitej kávy. Z našich obchodných partnerov sa stali priatelia. Dosiahli sme to, čo sme si stanovili na začiatku: ponúkať služby na profesionálnej úrovni, zodpovedne a férovo.

Licencie na výkon cestnej nákladnej dopravy po území Slovenska a Európy nám umožňujú špecializáciu v ADR – preprave nebezpečného tovaru triedy I. – výbušné predmety, strelivo, zbrane. Vďaka spolupráci so spoločnosťami v oblasti leteckej dopravy sme schopní zabezpečiť kombinovanú medzinárodnú prepravu. Doručiť tovar kdekoľvek vo svete je pre nás hračka.

Sme Laval Defence s.r.o. – malá firma s veľkými službami, a sme na to hrdí.

Naše certifikáty

Prepravný poriadok cestnej nákladnej dopravy

Vozový park

ADR flotila pripravená k transportu

Naše ADR súpravy pri výkone transportu

– ADR skriňový náves s pevnou stenou

ADR skriňový náves s pevnou stenou

ADR skriňový náves s rolovacou stenou – ukážka s úplne otvorenými bočnými stenami pre efektívnu nakládku/ vykládku

ADR skriňový náves s rolovacou stenou – úplne otvorené bočné steny

ADR skriňový náves s rolovacou stenou s otvorenou jednou stranou

ADR skriňový náves s rolovacou stenou s otvorenou jednou stranou

Cenová ponuka na ADR prepravu.

Radi vám pripravíme cenovú ponuku na ADR prepravu. Stačí vyplniť nasledujúci formulár.

Uveďte dostupné údaje o druhu tovaru, hmotnosti, spôsobe balenia, objemu zásielky, triedy podľa ADR.